KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YKS Tercih Danışmanlığı Komisyonları Kuruldu

YKS Tercih Danışmanlığı Komisyonları Kuruldu

YKS Yükseköğretim Kurumları Sınav Tercihleri 23-29 Temmuz 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.
Tercih dönemi sürecinde öğrencilere pedagojik destek ve rehberlik hizmeti sunulmak üzere aşağıda adları geçen Merkezlerde Tercih Danışmanlığı Komisyonları kurulmuş bulunmaktadır.
ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresindeki açıklamalar doğrultusunda tercih işlemlerinizi tamamlayınız. Tercih işlemini ekrandaki uyarılara göre sonlandırınız. Tercihlerinizin ÖSYM'ye ulaştığından emin olmanız için ekranda "2019-YKS Tercihleriniz ÖSYM'ye bildirilmiştir." ifadesini mutlaka görünüz. Tercih bildirim işleminizi tamamladıktan sonra "Tercih Süresi" içerisinde https://ais.osym.gov.tr internet adresinden tercihlerinizde değişiklik yapabilirsiniz.

Sevgili Öğrenciler; Üniversite boş kontenjanları öğrenmek ve YKS tercihleri hakkında bilgi sahibi olmak için YKS Tercih Kılavuzunu okumanızı ve komisyonlarda görevli rehber öğretmenlerimizden yardım almanızı öneririz.

 

YKS Tercih Komisyonu Listesine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - YENİ VALİLİK BİNASI 0(318) 224 61 07 / 08 0(318 224 61 04 0(318) 222 01 33/44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.