Ücretli Usta Öğretici Başvurusu
![Ücretli Usta Öğretici Başvurusu](/meb_iys_dosyalar/2021_07/13151803_ucretli_usta_ogretici_basvurulari_duyuru_h407234_1883f.jpg)
Kırıkkale Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünde 2021 / 2022 eğitim öğretim yılında açılacak kurs programlarında görevlendirilmek üzere ücretli usta öğretici talepleri alınacaktır.
Başvuru işlemleri 02.08.2021 ile 31.08.2021 tarihleri arasında Ek-2 Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formuna esas belgeler ile E-yaygın sistemi üzerinden yapılacaktır.
Ücretli Usta Öğretici Başvuru Değerlendirme Formu için TIKLAYINIZ!
Başvuru yapmak için TIKLAYINIZ!