KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Tanap Projesi Yapan Okullarımızın Dikkatine !!!

TANAP PROJESİ YAPAN OKULLARIMIZIN DİKKATİNE
Tanap Projesi Yapan Okullarımızın Dikkatine !!!

Proje yapan okul aile birliklerinin dikkat etmesi gereken hususlar

1. Ek VI TANAP SEIP IDD Dürüstlük Durum Değerlendirmesi Formunu TANAP uzmanları güncellemiştir, lütfen bu dosyayı indirerek kullanın.

2. EK II Bütçe Dosyası 4 sayfadan oluşmaktadır. Lütfen bu sayfaların gerekli yerlerini de doldurunuz.

3. EK I Küçük Ölçekli Hibe başvuru formu Proje esas başvuru formudur. İnternet sitesi üzerinden başvuruları TANAP kabul etmeyecektir.

4. 3 Proforma faturanız, ve teknik raporlarınızı firmalara kaşelettirip imzalatarak destekleyici belge olarak projenize eklemelisiniz.

5. Projenizin faaliyet bölümünü giriş gelişme ve sonuç bölümü olarak düşünün, ve yapacağınız ana faaliyetleri gelişme bölümüne faaliyet olarak ekleyin. Örneğin; proje ekinin oluşturulması, ihale komisyonlarının oluşturulması, tanap projesinin tanıtımının okul öğretmen, veli ve öğrencilere duyurularının yapılması vs. gibi faaliyetler de eklenmelidir.

6. 20 Nisan 2017 saat 17.00´a kadar projeniz ekleri ile birlikte TANAP evrak kayda girmiş olmalıdır. Posta, kargodan kaynaklanan gecikmeleri kabul etmeyeceklerdir.

 

sorularınız için;

Mustafa Can HİÇYILMAZ

 

Ar-Ge Projeler Koordinatörü


Ek VI TANAP SEIP IDD Dürüstlük Durum Değerlendirmesi Formunu indirmek için tıklayın.

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - YENİ VALİLİK BİNASI 0(318) 224 61 07 / 08 0(318 224 61 04 0(318) 222 01 33/44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.