KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şube Müdürü Bayram GÜLER DKAB Öğretmenleri ile Zoom Üzerinden Toplantı Yaptı
![Şube Müdürü Bayram GÜLER DKAB Öğretmenleri ile Zoom Üzerinden Toplantı Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2020_11/24103452_11.jpg)
Şube Müdürümüz Bayram GÜLER başkanlığında ilimizde görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleri ile Zoom üzerinden ''Covid-19 sürecinde eğitim-öğretimi etkileyen güncel sorunlar, uzaktan eğitim sürecinde meslektaş dayanışması, ruhsal ve fiziksel sağlığın korunması'' konusunda toplantı gerçekleştirildi.