Sporcu Öğrencilerimiz Masa Tenisi Bölge Şampiyonasından Madalyalarla Döndüler
24-26 Mart 2015 Tarihleri arasında Antalya´da yapılan Masa Tenisi Bölge Şampiyonasından sporcu öğrencilerimiz madalyalarla döndüler. Şampiyonada öğrencilerimize Beden Eğitimi Öğretmeni Ali DURU, Özel Sınıf Öğretmenleri Fatih YAŞAR ve Tuncay KILINÇ eşlik ettiler.![Sporcu Öğrencilerimiz Masa Tenisi Bölge Şampiyonasından Madalyalarla Döndüler](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_09164624_015.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN başarılı öğrencilerimizi makamında kabul etti. ÇETİN;"Öğrencilerimizin elde ettiği başarılardan gurur duymamak, etkilenmemek mümkün değil. Öğrencilerimizin bu başarıları elde etmesinde emeği geçen idareci, öğretmen ve değerli velilerimize gönülden teşekkür ediyorum" dedi.
Mustafa Kemal İlk/Ortaokulu Müdürü Bülent ÖZÇAM; "Öğrencimiz Berfin Nur DÖNERTAŞ dawn´lular grubunda 12-15 yaş kategorisinde Bölge Şampiyonu, yine öğrencilerimizden Gürkan Batuhan AKSOY mental grubunda 8-11 yaş kategorisinde Bölge Şampiyonu olarak altın madalya almış, okulumuzu ve ilimizi başarı ile temsil etmişlerdir." dedi