KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Seher Vuslat Aytemiz Ortaokulu’nda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açıldı

Seher Vuslat Aytemiz Ortaokulu’nda gerçekleştirilen 4006 TÜBİTAK Bilim Fuarı açılışına Vali Sayın Ali KOLAT, Hacılar Belediye Başkanı Memduh BAĞRIAÇIK, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, İl Emniyet Müdürü Hasan ONAR,  İl Sağlık Müdürü Mustafa UZUN, İl Halk Sağlığı Müdürü Feramuş GÜNGÜNEŞ, Jandarma  Komutanı Harun KARABULUT, İl Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürü Rıfat ÜNLÜ, şube müdürleri, okul müdürleri ve davetliler katıldı.   
Seher Vuslat Aytemiz Ortaokulu’nda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı Açıldı

Vali Sayın Ali KOLAT, İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN ve beraberindeki heyet öğrencilerin çalışmalarının bulunduğu stantları tek tek gezdiler, öğrencilerden hazırladıkları projeler hakkında bilgiler aldılar.

Vali Sayın Ali KOLAT; “Öğrencilerimiz çok güzel projeler hazırlamışlar, öğrencilerimizin bu gibi faaliyetlerin içerisinde olmaları öz güven kazanmaları noktasında da çok önemli. İnsanımıza fırsat verilirse, ortam oluşturulursa neler yapabileceği ortada. Emeği geçen idareci, öğretmen ve öğrencilerimize gayretlerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

 

Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN ‘de öğrencilerimizin hazırlamış olduğu projeleri gayet başarılı bulduğunu, gayret gösteren öğrencilerimize onlara destek olan öğretmenlerimize ve idarecilerimize teşekkür ettiğini ifade etti.

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.