KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Ali KOLAT okullarımızı ziyaret ettiler...

İlk olarak Kale İlk/Ortaokulu´ nu ziyaret eden KOLAT´ı İl Milli Eğitim Müdürümüzü Sayın İsmail ÇETİN,  Milli Eğitim Müdür Yardımcımız M. Bahadır DÜLGER ve okul idarecileri karşıladı. Vali KOLAT, burada sınıfları tek tek gezdi öğrencilerle sohbet edip, tavsiyelerde bulundu, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.
Sayın Valimiz Ali KOLAT okullarımızı ziyaret ettiler...

Sayın Valimiz Ali KOLAT okullarımızı ziyaret ettiler.

                  

            İlk olarak Kale İlk/Ortaokulu´ nu ziyaret eden KOLAT´ı İl Milli Eğitim Müdürümüzü Sayın İsmail ÇETİN,  Milli Eğitim Müdür Yardımcımız M. Bahadır DÜLGER ve okul idarecileri karşıladı. Vali KOLAT, burada sınıfları tek tek gezdi öğrencilerle sohbet edip, tavsiyelerde bulundu, öğrencilere derslerinde başarılar diledi.

            Kale Ortaokulu ziyaretinden sonra Vali KOLAT ve beraberindekiler, Yunus Emre İlkokulu, Yıldırım Beyazıt Ortaokulunu ve Sevgi Anaokulunu gezerek, yetkililerden bilgiler aldı. Sınıfları da gezen Sayın Valimiz Ali Kolat, öğrencilerle sohbet etti.

            Ziyaretlerde tavsiyelerde bulunan Vali KOLAT; “ Sevgili öğrenciler derslerinize çok iyi çalışın. Devletimiz sizlere her türlü imkânı ve teknolojiyi sunuyor. Sizlere düşen görev de başarılı birer öğrenci olmaktır. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Bugün bizler bu devlete hizmet ettiğimiz gibi ilerleyen süreçte de sizler, bu devlete hizmet edeceksiniz. Sizlere derslerinizde başarılar diliyorum. Sizleri eğiten öğretmenlerimize de kolaylıklar diliyorum.” dedi.

 

            Milli Eğitim Müdürümüz ÇETİN okul ziyaretler esnasında 8. sınıf öğrencilerine önümüzdeki günlerde yapılacak ortak sınavlarla ilgili açıklamalarda bulundu. ÇETİN "Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğünün yayınlamış olduğu kazanımlarla ilgili testleri çocuklar mutlaka sınava kadar çözmüş olalım, sınavda sorular kazanımları ölçmeye yönelik olacaktır unutmayalım" dedi. (21.04.2015)    

okulokulokulokulokulokulokulokulokulokulokulokulokulokulokulokul

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.