Öğretmenlerimiz 2018 Yılı Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Programını Başarı ile Tamamladı.
![Öğretmenlerimiz 2018 Yılı Eylül Dönemi Mesleki Çalışma Programını Başarı ile Tamamladı.](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14154509_41832370_264430537736837_1922698215212187648_n.jpg)
Okullarımız Mesleki Çalışma Programlarını, Bakanlık tarafından yayınlanan mesleki çalışma programı çerçevesinde, mahalli ihtiyaçlar doğrultusunda gerekli düzenlemeleri yaparak yürüttüler.
03-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen seminerlere Milli Eğitim Müdür Yardımcılarımız ve Şube Müdürlerimiz de katıldılar.
Öğretmenlerle bir araya gelen müdürlerimiz, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alarak, yeni eğitim-öğretim yılının başarılı geçmesi temennilerinde bulundular. (14.09.2018)