Milli Eğitim Müdürümüzün Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) Mesajı...
![Milli Eğitim Müdürümüzün Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) Mesajı...](/meb_iys_dosyalar/2014_07/k_01154138_smailetn.jpg)
13 Mart 2015 Pazar günü Yüksek Öğretime Geçiş Sınavı (YGS) tüm yurtta olduğu gibi ilimizde de yapılacaktır.
Öğrencilerimizin bu sınava hazırlanmasında emek sarf eden; öğretmenlerimize ve yöneticilerimize, desteklerini esirgemeyen her zaman çocuklarının yanında olan değerli velilerimize teşekkür eder, sınava girecek öğrencilerimize başarılar dilerim.
İsmail ÇETİN
İl Milli Eğitim Müdürü