KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, YKS´ye (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) Girecek Adaylar İçin Mesaj Yayımladı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, YKS´ye (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) Girecek Adaylar İçin Mesaj Yayımladı

 

Geleceğimizin Yapı Taşı Sevgili Gençler,

 Sonucu ister istediğiniz gibi olsun ister olmasın her sınav geleceğinizi belirleyen yolun bir parçasıdır. Önemli olan bu yoldaki parçaları doğru birleştirmek, karşılaştığınız durumları fırsata çevirmek, geçmişten ders alarak geleceğe emin adımlar atmaktır.

 Kıymetli velilerimiz ve Saygıdeğer meslektaşlarım, 

 Hiç bir hayat ve başarı serüveni tek başına gerçekleşmez. Her serüvenin ardında mutlaka görünen yada görünmeyen kahramanlar vardır. Gençlerimizin hayat yolculuklarının kahramanlarıda sizsiniz.

 Bu duygu ve düşüncelerle sınava hazırlanma sürecinde öğrencilerimizi büyük bir emek ve fedakarlık ile hayata hazırlayan ve onlara destek veren ailelerimize; başarıyı hedefleyerek bilgi birikimlerini öğrencilerimize aktaran, özveri ile çalışan öğretmenlerimize teşekkür ederim.

 YKS´ye girecek tüm gençlerimize gönüllerinin arzuladığı gibi güzel bir sınav geçirmelerini temenni ederek, başarılar dilerim.

                                                               Yusuf Tüfekçi 

                                             Milli Eğitim Müdürü        

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.