KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, YKS´ye (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) Girecek Adaylar İçin Mesaj Yayımladı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, YKS´ye (Yükseköğretim Kurumları Sınavı) Girecek Adaylar İçin Mesaj Yayımladı


Geleceğimize Yön Verecek Sevgili Gençler, 
Unutmayın sonucu ne olursa olsun her sınav geleceğimiz adına açılacak olan farklı kapıların anahtarıdır. Hepiniz bu kapıların birinden içeri gireceksiniz. Hangi anahtar ile hangi kapıdan girdiğiniz önemli değil. Önemli olan açtığınız kapıdan girdikten sonra karşılaştığınız durumları fırsata çevirmektir. 
Bu sınav neticesinde sizlere sunulacak olan her alan ve her meslek kendi çizgisinde özeldir ve insanların ihtiyacını karşılayan bir öneme sahiptir. Hangi alanı yada mesleği seçerseniz seçin hayat içerisindeki mutluluğunuz ve başarınız sizin bakış açınıza, yaşamayı sevmenize, emeğinize, gayretinize,çalışmanıza ve azminize bağlıdır.
Sınava hazırlanmak uzun bir süreçtir ve ekip işidir. Sonuca ulaşmak için herkesin çalışması ve fedakarlığı ayrı ayrı önemlidir. Bu zorlu süreçte öğrencilerimizi büyük bir emek ve fedakarlık ile hayata hazırlayan ve onlara destek veren kıymetli ailelerimize ve velilerimize; bilgi birikimlerini öğrencilerimize aktaran, özveri ile çalışan saygıdeğer öğretmenlerimize teşekkür ederim.
YKS´ye girecek tüm gençlerimize gönüllerinin arzuladığı gibi güzel bir sınav geçirmelerini temenni ederek, başarılar dilerim.
                                                                           Yusuf Tüfekçi 
                                                                       Milli Eğitim Müdürü

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.