KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, Okul Aile Birliği Başkanları ile Buluştu

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, Okul Aile Birliği Başkanları ile Buluştu

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, il geneli Okul Aile Birliği Başkanları ile Valilik Konferans Salonu´nda toplantı düzenledi. Toplantıya şube müdürümüz Mithat Merdan’da katıldı.

Okul Aile Birliği Başkanlarının  okuldaki diğer velileri temsil ettiklerini bu nedenle başkanlara ulaşmanın tüm velilere ulaşmak anlamında olduğunu belirten Müdürümüz Tüfekçi, “Ailelerin okula katkıda bulunması eğitimin niteliğini artırmaktadır. Çocukların ve okulun başarısında, toplumun düzeninin sağlanmasında velilerin payı çok büyüktür. Eğitimde ebeveyn, öğretmen, çevre ve okul bir bütündür. Bütünlüğü bozmamak için birbirimizi desteklemek zorundayız. Başarıya ulaşmak için hepimiz iletişim halinde olmalıyız. İstediğiniz zaman bana ulaşabilir, sorunlarınızı ve önerilerinizi iletebilirsiniz” dedi.

Velilerin ve okulların sorunlarının konuşulup, çözüm için önerilerin tartışıldığı toplantı iyi dilek ve temennilerle son buldu.

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.