KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Programına Katıldı
![Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Programına Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_08/30180522_IMG-20180830-WA0124.jpg)
30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 96´ncı yıl dönümü İlimizde çeşitli etkinliklerle kutlandı. 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki Atatürk Anıtına Çelenk Sunma ile başlayan kutlama programı , Valiliğimizdeki Tebrikat Merasimi ardından Fevzi Çakmak Caddesinde gerçekleştirilen tören ile son buldu.
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Programı kapsamında, Valilik tarafından bu akşam MKE Sosyal Tesislerinde bir resepsiyon verilecek. (30.08.2018)