KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Münasebetiyle Bir Mesaj Yayımladı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Münasebetiyle Bir Mesaj Yayımladı

Her insan birer engelli adayıdır. Bizlerin de yaşaması olası bu durumda engelli bireylere gereken ilgi ve desteği sağlamak herkesin insani görevidir.


Varlıklarıyla topluma renk katan engelli öğrencilerimizin akranları düzeyinde eğitim almalarını ve toplumsal hayata katılımlarını sağlamak, hayat standartlarını yükseltmek, yaşadıkları olumsuzluklara kalıcı çözüm yolları üreterek, bir başkasının yardımına ihtiyaç duymadan, hayatın her alanında yer alabilmelerini ve mutlu olmalarını sağlamak en önemli hedeflerimizdendir.


Bu vesileyle engelli öğrencilerimizi, çalışanlarımızı, tüm engelli bireyleri ve fedakar ailelerini saygıyla selamlıyor, eğitim hayatında olduğu kadar, sosyal hayatlarında da onların destekçisi olduğumuzu belirterek 3 Aralık Dünya Engelliler Gününü kutluyorum.

 

 

                                                                                                       Yusuf TÜFEKÇİ
                                                                                                    Milli Eğitim Müdürü

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.