KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının Sona Ermesi Dolayısıyla Mesaj Yayınladı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının Sona Ermesi Dolayısıyla Mesaj Yayınladı

Eğitim, yeni kuşakların toplum içerisinde yerlerini belirlemelerine, ahlaki ve toplumsal kurallara uyum sağlamaları için gerekli bilgi, beceri ve anlayışları edinmelerine, kişiliklerini ve yeteneklerini geliştirmelerine yardım etmektir. Eğitime ve öğrenciye yapılan yatırımın ülkemizin hatta dünyanın geleceğine katkı sağladığı bilincinde olan müdürlüğümüz, nitelikli ve başarılı bir eğitim için gerekli çalışmaları yapmakta ve yeni projeler planlamaya devam etmektedir.

Kıymetli Öğretmenler,

Öğrencilerimizi gerek bilgi gerekse değerler eğitimi konusunda istenilen şekilde yetiştirmek için yıl boyunca yapmış olduğunuz çalışmalarınıza ve gayretinize teşekkür ediyor, gelecek yılda hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağımızı umut ediyorum.

Saygıdeğer Veliler,  

Çocukların eğitiminin ailede başlar ve ömür boyu devam eder. Karne, öğrencilerin yıl boyunca çeşitli sebeplerle edinemediği bazı bilgilerin ve becerilerin telafi edilmesi gerektiğini gösteren bir belgedir. Bilgi eksikliğinin telafisi her zaman mümkündür. Önemli olan kıymetli varlıklarımız olan evlatlarımızın iyi bireyler olarak yetişip topluma olumlu katkılar sağlamasıdır.Çocukların her zaman yanlarında olmanız, desteklemeniz, güven vermeniz ve sorunlarını çözmek için çaba sarf etmeniz gerekmektedir. Bu onların özgüven duygularını yükseltecek, daha iyi işler başarmak için adım atmalarına destek olacaktır.

Sevgili Öğrenciler,

Yıl boyunca çok çalışarak tatili hak ettiniz. Tatil boyunca dinlenin, oyun oynayın, aileniz ve arkadaşlarınız ile güzel vakit geçirin, spor yapın, yeteneğinizin olduğu ve sevdiğiniz sosyal kurslara gidin ve bol bol kitap okuyun. Sizlere iyi tatiller diliyor, önümüzdeki yıla enerjik ve hazır bir şekilde başlamanızı temenni ediyorum.

                                                                                                                                        Yusuf TÜFEKÇİ

                                                                                                                                     İl Milli Eğitim Müdürü

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.