KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz İSMAİL ÇETİN´in, Karne Mesajı...

Milli Eğitim Müdürümüz İSMAİL ÇETİN´in, Karne Mesajı...

Saygıdeğer Veliler, Kıymetli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler,

            Kırıkkale olarak bir eğitim öğretim yılını daha başarıyla geride bıraktık. Karnelerinizi aldınız. Unutmayalım ki bu karnelerde okulun, velinin ve öğrencinin payına düşen sorumluluklar vardır, geride bıraktığımız yılın değerlendirmesini herkesin en iyi şekilde yapacağından eminim. 

            Sevgili öğrenciler önümüzde kocaman bir tatil dönemi var zamanınızı boşa geçirmeden bol bol eğlenin, dinlenin, kitap okuyun, aktivitelere katılın yeni eğitim öğretim yılına hazırlanın. Sizleri seviyor, sizlere güveniyoruz her şeyin gönlünüzce olması dilekleriyle gözlerinizden öpüyorum.

            Her zaman çocuğunun yanında olan, ona sevgisiyle, ilgisiyle destek olan değerli velilerimize ayrıca kıymetli meslektaşlarıma, göstermiş olduğunuz özverili çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, muhabbetle selamlıyorum.

 

                                                                                                                      İsmail ÇETİN

 

                                                                                                             Milli Eğitim Müdürü

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.