KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’in 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

Bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerin üstün çalışmalarına bağlıdır. 
Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’in 24 Kasım   Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

     Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’in 24 Kasım   Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

     Bir milletin milli, ahlaki ve kültürel yönden güçlü ve medeniyet bakımından kalkınmış olması öğretmenlerin üstün çalışmalarına bağlıdır. Milli birlik ve beraberliğimizin teminatı öğretmenlerimizdir.

     Eşsiz bir gurur vesilesi olan bu onurlu mesleğin tüm mensuplarına güvenimizin sonsuz olduğunu önemle vurgular, sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getireceklerine inancımı belirtir, tüm öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarımızın öğretmenler gününü kutlarım.

     Başta; Baş Öğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, aramızdan ayrılan ve görevi başındayken şehit olan bütün öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, emekli öğretmenlerimize bundan sonraki yaşantılarında sağlık ve mutluluk diliyorum.

 

                                                               İsmail  ÇETİN 

                                                           Milli Eğitim Müdürü

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.