KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Çetin´e Veda Yemeği Düzenlendi...

Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Çetin´e Veda Yemeği Düzenlendi...

Milli Eğitim Müdürümüz İsmail Çetin´in, Manisa İl Milli Eğitim Müdürlüğüne tayininin çıkması nedeniyle veda yemeği düzenlendi. Programa, kurum ve okul yöneticileri ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü personeli katıldı.

Düzenlenen veda yemeğinde konuşan Çetin, "4 yıl önce bu ilde göreve başlamıştım. 4 yıl içinde çok şükür hep beraber güzel şeyler yapmaya çalıştık. Devlette iş bitmez. Her yıl yaptığınız çalışmaların üzerine eklemeler yapmalısınız. Dolayısıyla Kırıkkale’de bundan sonra yarım kalan ve gelecek işlerimizi de sayın müdürümüz devralmış oldu. Kendisine kolaylıklar diliyorum. Allah yar ve yardımcısı olsun temennisinde bulunmak istiyorum. Sizler mesai arkadaşlarım olarak bizlere vermiş olduğunuz desteğin aynısını müdürümüze de yapacağınızdan hiç şüphem yok. Burada bugün alnımız ak, vicdanımız rahat bir şekilde kendi talebimiz doğrultusunda büyük illerimizden birine atanmamız dolayısıyla ayrılma durumundayız. Tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, haklarını helal etmelerini diliyor ve gönüllerince iyi bir gelecek, sağlık, mutluluk ve başarılar temenni ediyorum.” dedi.

Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanarak Yusuf Tüfekçi’de göreve başladığı ilk gün eğitim camiasından çok sayıda yönetici ve personel ile bir arada bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

Kırıkkale´de eğitim adına hep birlikte önemli adımlar atacaklarını kaydeden Tüfekçi, "Bugün anlamlı ve güzel bir gün oldu. Çünkü bizim yeni bir göreve, yeni bir mesaiye, yeni bir güne hayırlı bir şekilde başladığımızı düşünüyorum. Rabbim, hem bizlere hem de aramızdan ayrılan müdürümüze bundan sonraki hizmetlerinde yardımcısı olsun. Allah yolunu bahtını açık etsin. İnşallah ilerleyen zaman içerisinde göreceksiniz güzel şeyler yapacağız. Sayın Müdürümüzün güzel hizmetler yaptığını öğrendik. Biz buradaki hizmet bayrağını aldık ve ileriye taşıyacağız. Müdürümüzün ve yapmış olduğu hizmetlerin üstüne koyarak ve onu hayırla yad ederek devam edeceğiz. Gördüğüm kadarıyla karşımızda güzel bir ekip var. Kırıkkale´de eğitimde bir basamak daha ileri çıkmanın gayreti içinde olacağız. İnşallah güzel haberler duyuracağız” ifadeleri kullandı.

Düzenlenen yemeğin ardından yeni göreve başlayan İl Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, aramızdan ayrılan Çetin’e, Kırıkkale İlimizi hatırlatması amacıyla Halk Eğitim Merkezi  tarafından özel olarak dizayn edilmiş, yaprak üzerine hat işlemeli tablo hediye etti.

Vedalaşma ve hatıra fotoğraflarının çekilmesinin ardından yemek programı sona erdi. (23.03.2018)

24-03-2018

 

24-03-201824-03-201824-03-201824-03-201824-03-201824-03-2018

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.