KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’ in 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

  Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’ in 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

        Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’ in 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı

       Öğretmenlik, insanlık tarihinin en önemli ve ölümsüz mesleğidir.

      Öğretmen, insanların kendi ayakları üzerinde durmasını sağlayan,yaşamları boyunca gerekli bilgileri kazanmalarına yardımcı olan, topluma arkasını dönmeden, toplumun önünde giden bir nefer, bir gönül eridir.

      İnsana yapılan yatırım, yatırımların en önemlisi ve en uzun vadeli olanıdır. Milletimizin milli ahlaki ve kültürel yönden güçlü, medeniyet bakımından gelişmiş olması öğretmenlerin üstün çalışmalarına bağlıdır.

     Başta; Başöğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere, hayatımızı doğru yönde şekillendirmede bizlere yardımcı olan, bilmediklerimizi öğreten, bildiklerimizi daha iyi anlamamıza vesile olan, ülkemizin sevgi çiçekleri olan çocuklarımızı yine eşsiz sevgisi ve özverisiyle  yetiştiren tüm öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarımızın öğretmenler gününü kutluyor, aramızdan ayrılan ve görevi başındayken şehit olan bütün öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, emekli olan öğretmenlerimize  yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum.

  

                                                                                           İsmail ÇETİN

                                                                                İl Milli Eğitim Müdürü

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.