KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum.
Milli Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi'nin 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajı

 

Saygıdeğer Arkadaşlarım;

Öğretmen, kişinin birey olması yolunda tüm kapıları açan, yaşamları boyunca kendilerine gerekebilecek bilgileri kazanmalarına yardımcı olan ve topluma arkasını dönmeden toplumun sürekli önünden giden önder kişiliktir. Mademki önde gidendir, öyleyse karşısına çıkabilecek zorluklar kendisini yıldırmayacaktır.

Sevgili Meslektaşlarım.

Unutmayalım ki her öğrenci bizim için öğretendir. Onlardan öğreneceğimiz çok şey var. Bunun içindir ki öğretmen öğretirken öğrenen insandır ve öğretmen için bu çok büyük bir nimettir. Yeter ki öğretmenlik mesleğine soyunan insan öğrencilerine kapılarını kapamasın, onlardan gelen eleştirileri kulak ardı etmesin. Öğretmen, kendini öğrencilerde bulan, öğrencilerin yanında kendini mutlu hisseden, sürekli geliştiren ve gelişen bir gönül eridir.

Görevi başında şehit olan öğretmenlerimiz olmak üzere ahirete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, görevleri başında olan öğretmenlerimize ise yaşamları boyunca sağlık ve mutluluklar dilerim.

Tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutluyorum

Saygılarımla...

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.