KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN Karakeçili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret etti...

Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN Karakeçili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret etti.       İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN ve beraberindeki heyet Karakeçili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. ÇETİN, çalışmalar hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZÇELİK´ten bilgiler aldı. Ardından Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek kurs öğretmenleri ve kursiyerlerin yaptıkları çalışmaları yerinde inceldi. Buradan Karakeçili Atatürk Ortaokulu´na geçen ÇETİN  öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.
Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN Karakeçili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret etti...

       Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN Karakeçili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret etti.

      İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN ve beraberindeki heyet Karakeçili İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. ÇETİN, çalışmalar hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan ÖZÇELİK´ten bilgiler aldı. Ardından Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek kurs öğretmenleri ve kursiyerlerin yaptıkları çalışmaları yerinde inceldi. Buradan Karakeçili Atatürk Ortaokulu´na geçen ÇETİN  öğrenci ve öğretmenlerle bir süre sohbet etti.

 

      Daha sonra beraberindeki heyetle birlikte Karakeçili Belediye Başkanı Hüseyin ÖZÇELİK’İ makamında ziyaret etti. (12.11.2015)

karakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçilikarakeçili

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.