KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf TÜFEKÇİ Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran'ın Telekonferans ile Yaptığı Toplantıya Katıldı
![Millî Eğitim Müdürümüz Yusuf TÜFEKÇİ Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran'ın Telekonferans ile Yaptığı Toplantıya Katıldı](/meb_iys_dosyalar/2020_10/01164335_a8359a6d-c223-4bef-9a1b-2de949ad1101.jpg)
Milli Eğitim Bakan Yardımıcı Sayın Mustafa SAFRAN 81 ilin Millî Eğitim Müdürleri ile telekonferans aracılığıyla toplantı yaptı. Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf TÜFEKÇİ'nin de katıldığı toplantıda eğitim-öğretim iligli değerlendirmelerde bulunuldu. Sayın SAFRAN bütün Millî Eğitim Müdürlerine başarılar dileyerek toplantıyı sona erdirdi.