KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi'nin Keskin Ziyaretleri

Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi'nin Keskin Ziyaretleri

Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, Keskin Kaymakamlığına atanan Sayın Abdil Koç'u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Keskin'e yeni yapılan Öğretmenevi ve Cumhuriyet Ortaokulu inşaatlarında incelemelerde bulunan Tüfekçi, Meslek Lisesi Kimya Atölyesini ziyaret etti.

Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, Covid 19 Salgını başladığından bu yana dezenfektan başta olmak üzere salgına karşı mücadelede kullanılan kimyasalların üretimini inceledi.

TOBB tarafından yapılan yeni Meslek Lisesi inşaatını da inceleyen Yusuf Tüfekçi, Bilge Kağan İlkokulunun taşınacağı ve yemekhane olarak da kullanılması planlanan Mehmet Arifoğlu İlkokulunda incelemelerde bulundu.

Keskin Anadolu Lisesi Kız Pansiyonu, Şehit Mehmet Türkan Anaokulu; Cumhuriyet Ortaokulu ve Atatürk İlkokulunun ortaklaşa kullandıkları bahçe ve Bilgi Kağan İlkokulunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.