KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi'nin 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Tatil Mesajı
![Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi'nin 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı Yarıyıl Tatil Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2021_01/23125720_b76336bd-fe1f-4e36-bd57-54653f3cadb7.jpg)
Evlerini okula dönüştüren; sözkonusu eğitim olunca hiçbir engel tanımayan, gecesini, gündüzüne katan; çocuklarımızı, meslektaşlarımızı ve velilerimizi yürekten kutluyorum. Okula giden yolların açıldığı, koridorların çocuklarımızın sesleri ile dolduğu, öğretmenler odasının sahiplerine kavuştuğu güzel günlerde buluşmak ümidiyle, iyi tatiller diliyorum.