Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi İlimizde 40 Alan/Branş Bazında Gerçekleştirilen İl Zümre Toplantısını Ziyaret Etti
![Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi İlimizde 40 Alan/Branş Bazında Gerçekleştirilen İl Zümre Toplantısını Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2021_02/19144303_PHOTO-2021-02-19-12-50-15.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, Özel Kalem Müdürümüz İsmail Çınar ve Şube Müdürümüz Gülnihan Akyürek ile birlikte Yenimahalle Şehit Ali Tonga Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde 40 alan/branş bazında gerçekleştirilen ''İl Zümre Toplantısı''nı ziyaret etti. Hijyen tedbirlerinin uygulanarak yapıldığı zümre toplantısına katılan öğretmenlerle sohbet eden Sayın Tüfekçi zümre başkanlarından da bilgi aldı.