MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Mesleki Yarışmaları Tamamlandı
![MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Mesleki Yarışmaları Tamamlandı](/meb_iys_dosyalar/2019_12/25102953_IMG-20191223-WA0022.jpg)
MEB Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları Mesleki yarışmaları kapsamında Müdürlüğümüz tarafından ilimizde düzenlenen Genç Nida Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma Yarışması, Genç Sada Kuran-ı Kerimi Güzel Okuma ve Genç Muhafızlar Hafızlık Yarışması, Genç Bilaller Ezan Okuma Yarışması ve Genç Hatipler Hutbe Okuma Yarışması tamamlandı.
Dereceye giren öğrencilerimize ödülleri, düzenlenen törenle takdim edildi.