KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlkyuvam Anaokulu’ nda Öğrencilere Kuru Üzüm Dağıtıldı...

Milli Eğitim Bakanlığı, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı işbirliği ile yürütülen “Okullarda Kuru Üzüm Dağıtım Programı” İlkyuvam Anaokulu nda start verildi.
İlkyuvam Anaokulu’ nda Öğrencilere Kuru Üzüm Dağıtıldı...

 

İlkyuvam Anaokulu’nda Öğrencilere Kuru Üzüm Dağıtıldı

       Milli Eğitim Bakanlığı, GıdaTarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı işbirliği ile yürütülen “Okullarda Kuru Üzüm Dağıtım Programı” İlkyuvam Anaokulu’nda start verildi.

       Sağlıklı ara öğün tüketme alışkanlığı kazandırmak amacıyla hazırlanan programın açılış töreni, Sayın Valimiz  Ali KOLAT, Vali Yardımcısı Adnan KAYIK, ,İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Recep KIRBAŞ,  İl Sağlık Müdürü Mustafa UZUN, öğretmenler ve öğrencilerin katılımıyla İlkyuvam Anaokulu’nda gerçekleştirildi.

       Valimiz  Sayın Ali KOLAT; “Okullarda Kuru Üzüm   Dağıtım Programı geçen yıllarda başlatılan ve halen yürütülen süt dağıtım programıyla birlikte hem öğrenciler için hem de üreticiler için çok faydalı bir proje,  İlimizde yaklaşık 17 bin öğrenci bu programdan yararlanacak. Hayırlı uğurlu olsun” dedi.

      Valimiz Sayın Ali KOLAT ve protokol üyeleri sınıflara girerek üzüm dağıtımı yaptılar.

 

 

Kuru üzüm dağıtım programının ardından Tınaz İlkokuluna gecen KOLAT burada incelemelerde bulundu sınıfları gezerek öğretmen ve öğrencilerle sohbet etti.

üzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzümüzüm

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.