KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Toplantı
![İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile Toplantı](/meb_iys_dosyalar/2020_08/17154917_WhatsApp_Image_2020-08-17_at_15.27.53.jpg)
Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ile 2020-2021 Sene Başı Hazırlıkları Toplantısı yaptı. Toplantıda yeni eğitim öğretim yılı hazırlıkları, 24 Ağustos'ta başlayacak olan öğretmenlerin mesleki gelişim çalışmaları, salgına karşı önlemler kapsamında yürütülen faaliyetler değerlendirildi.