KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İl Milli Eğitim Müdürü Sayın ÇETİN´in Ramazan Bayramı Mesajı
Kalpleri birleştiren, kardeşliği pekiştiren ve kırgınlıkları tamir eden Ramazan Bayramının başta şahsınız ve aileniz olmak üzere ülkemize, milletimize, alem-i İslam´a ve insanlığa Sevgi, Saygı, Mutluluk, Huzur, Barış ve Merhamet getirmesini Yüce Rabb´imizden niyaz ediyorum. İsmail ÇETİN Milli Eğitim Müdürü![İl Milli Eğitim Müdürü Sayın ÇETİN´in Ramazan Bayramı Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2014_07/01154138_smailetn.jpg)