KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL ÇETİN´İN VEDA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İSMAİL ÇETİN´İN VEDA MESAJI

Değerli Mesai Arkadaşlarım,

Sevili Öğrenciler,

Muhterem Kırıkkaleliler,

Yaklaşık dört yıldır gayretle ve samimiyetle yürüttüğüm İl Milli Eğitim Müdürlüğü görevinden 23 Mart 2018 tarihi itibari ile ülkemizin çok güzel şehirlerinden biri olan Manisa iline talebim doğrultusunda atanmam nedeniyle ayrılıyorum.

Dört yıllık süreçte ilimizin eğitim ortamlarını, teknolojik alt yapısını daha iyi hale getirdik. Çok önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Mesleki Eğitimi ve Din Eğitimi geliştirdik. Tekli Eğitime geçişi sorunsuz sağladık. Buna benzer bir çok hizmeti halkımıza sunduk.

Yerimizi alacak arkadaşımız hizmetlerimizi daha ileri noktaya taşıyacaktır. Bu konuda kendisini hem tebrik ediyor hem başarılar diliyorum.

 

Değerli Mesai Arkadaşlarım,

Bu gün Kırıkkale´den sizlerden ayrılmanın burukluğunu yaşıyorum. Vicdanım rahat, alnım açık olsada burada kazandığım dostları, güzel hatıraları geride bırakmanın iç burukluğu içerisindeyim. Öbür taraftan memleketime, aileme, sevgili torunuma yakın bir yere gitmenin sevincini yaşıyorum. Bir tür hem ağlarım hem giderim psikolojisindeyim. Görevim süresince bana inanılmaz destek veren Sayın Ali Kolat ve Dr. M. İlker Haktankaçmaz valilerime, ilimizin siyasilerine, tüm kesimlerine, idareci, öğretmen, veli ve sevgili öğrencilerimize çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyor, Allah´a emanet ediyorum. (23.03.2018 )

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.