KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN ve İl Kutlama Kurulu, Vali Ali KOLAT’ı Ziyaret Etti...

 İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, Şube Müdürü Ümit Yaşar GÜRSOY ve Okul MüdürleriValimiz Sayın Ali KOLAT’ı,24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla makamında ziyaret ettiler.  İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilimizde gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgi verdi veValimiz Sayın Ali KOLAT´ı24 Kasım etkinliklere davet etti.
İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN ve İl Kutlama Kurulu, Vali Ali KOLAT’ı Ziyaret Etti...

 İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN ve İl Kutlama Kurulu, Vali Ali KOLAT’ı Ziyaret Etti

 

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, Şube Müdürü Ümit Yaşar GÜRSOY ve Okul MüdürleriValimiz Sayın Ali KOLAT’ı,24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla makamında ziyaret ettiler.

 İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ilimizde gerçekleştirilecek etkinlikler hakkında bilgi verdi veValimiz Sayın Ali KOLAT´ı24 Kasım etkinliklere davet etti.


        Tüm Öğretmenlerimizin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutlayan Valimiz Sayın Ali KOLAT; “ Bütün insanlık olarak öğretmenlerimize çok şey borçluyuz. Öğretmenlerimiz olmasa, hayatımız çok eksik, düzensiz ve problemli olurdu. Ama öğretmenlerimiz, bütün insanlığın eğitilmesinde büyük katkı sağlıyorlar. Verilen bilgilerin ötesinde, terbiye anlamında da çok ciddi katkıları var. Bir milletin oluşumunda öğretmenlerimizin çok büyük rolü var. Atatürk bunu bildiği içinde “Öğretmenler, Cumhuriyet sizin eseriniz olacaktır.” demiştir. Dolayısıyla bizlerde öğretmenlerimizi son derece önemsiyoruz. İlimize yeni tayin olan öğretmenlerimize başarılar diliyorum. İlimizde öğretmen yönünden de ciddi bir açığımız yok. Son yıllarda yapılan atamalarla, öğretmen açığımız kapandı. Bundan sonra eğitim ve öğretimi daha başarılı sürdürebilmek anlamında hepimiz üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz ve getirmeye devam edeceğiz. Vefat eden ve şehit olan öğretmenlerimizi saygı ve hürmetle anıyorum. Allah rahmet eylesin. Ben bu vesileyle, Öğretmenler Gününüzü kutluyorum.” dedi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN  Eğitimciler olarak Sayın valimizi her zaman yanımızda görmekten ve bu gün de bu kabulden dolayı sayın valimize çok teşekkür ediyoruz. Öğretmenler Günü kutlaması kapsamında geçen hafta rahatsız olan öğretmenlerimizi evlerinde ziyaret ettik, vefat eden meslektaşlarımızın kabirlerine gittik, bugün de onlar için Nur Camiinde mevlid-i şerif okutuyoruz yarın ki etkinlerimizden Kültür Merkezindeki kutlama programına ve akşam Öğretmen Evinde öğretmenlere vereceğimiz yemeğe sayın valimizi davet etmek istiyoruz bu maksatla burada bulunuyoruz diyerek ziyaret sebebi hakkında bilgi verdi.

 


       Daha sonra Vali KOLAT, İl Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN  ve Müdürler ile bir süre sohbet etti.

23-11-201523-11-201523-11-201523-11-201523-11-2015

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.