KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fikirkale dijital dergi yayına başladı

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 81 ilde hayata geçirilen dijital dergi çalışması Kırıkkale'de de hazırlanarak yayına başladı.
Fikirkale dijital dergi yayına başladı

 

Millî Eğitim Bakanlığı tarafından il müdürlüklerinin web sitelerinde yayınlanmak üzere dijital e-dergi çalışması başlatıldı.

Millî Eğitim Müdürü Yusuf Tüfekçi, kurumsal çalışma ve etkinliklerin yer aldığı e-derginin tamamlanarak web sitesinde ziyaretçilerin erişime açıldığını söyledi.

Eğitim kurumlarında yapılan çalışmaların zengin içerikleriyle kamuoyuna aktarıldığını belirten Tüfekçi, "Okullarımızda yapılan etkinlik ve çalışmalarımız web sitemiz ve sosyal medya aracılığı ile duyurulmaya devam ediyordu. Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda bu çalışmalara kurumsal e-dergi de eklenerek yeni bir hizmeti daha başlatmış olduk. Dergimizin ilk sayısı yayına başladı ve bundan böyle iki ayda bir yeni sayısıyla yayınına devam edecek. İlimizin tarihi ve kültürel değerleri, öğrencilerin çeşitli etkinlikleri, okullarımızın durumları, sanatsal etkinlikler, özel gün ve haftalar ile daha birçok çalışmalar dergide dönemsel olarak yer alacak." dedi.

Tüfekçi, derginin her sayısındaki içeriklerin farkı görsel ve konularla bundan böyle yayınına devam edeceğini sözlerine ekledi.

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.