KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İle Müdürlüğümüz Arasında Lisansüstü Eğitim Ve İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İle Müdürlüğümüz Arasında Lisansüstü Eğitim Ve İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Kırıkkale Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ile İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz arasında Lisansüstü Eğitim ve İşbirliği Protokolü imzalanmıştır.

 İş Biriliği Protokolünü kurumları adına Milli Eğitim Müdürü Yusuf TÜFEKÇİ ve KÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Abdussamed YEŞİLDAĞ imzalamıştır. 

TÜFEKÇİ: " İlkini 2 yıl önce imzaladığımız iş birliği protokolümüzü tekrar yeniledik. Bu süre içerisinde birçok öğretmenimiz çeşitli programlarda lisansüstü eğitimlerini tamamladılar. Amacımız, taraflar arası iş birliğini ve etkileşimi sağlamak, güçlü yanlarımızı bir araya getirerek zenginleştirmek, öğretmen ve okul idarecilerimiz başta olmak üzere milli eğitim personellerimizin eğitim alanında lisan üstü öğrenim almalarını sağlamaktır. Öğretmenlerimizin mesleki anlamda gelişimlerine verdikleri destekten dolayı Sayın Rektörümüze, Eğitim Fakültemizin değerli hocalarına ve Enstitümüze teşekkür ediyorum. Öğretmenlerimize avantajlı Yüksek Lisans imkânı sağlayan protokolümüz hayırlı olsun." dedi

YEŞİLDAĞ: " Başta öğretmenlerimizin alanlarında lisan üstü eğitimlerini almaları için elimizden gelen her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Protokolümüz herkes için hayırlı olsun" şeklinde açıklamada bulundu.

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.