KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Müdürlük Birimlerinde Görevli Öğretmenler İle İstişare Toplantısı Yaptı

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Müdürlük Birimlerinde Görevli Öğretmenler İle İstişare Toplantısı Yaptı

Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Müdür Yardımcımız Nilgün Çelik, Şube Müdürlerimiz Hatice Şap ve Gülnihan Akyürek, özel büro, kitap inceleme komisyonu, soysal etkinlikler komisyonu, bilgi işlem, ölçme değerlendirme, fatih projesi birimlerinde görevli öğretmenler ile birlikte devam eden ve önümüzdeki süreçte gerçekleştirilecek olan yeni projelerin değerlendirildiği bir toplantı düzenledi.

Toplantıda bir konuşma yapan Tüfekçi, “ Kırıkkale’ye gelmeden önce yaptıklarınız çalışmaları inceledim. Çok başarılı buldum. Bu ekip ile daha farklı ve daha pratik bakış açısıyla, kesin çözüm odaklı yeni bir başlangıç yapacağız. Bizim amacımız, bu şehrin kaderini değiştirmek, bir adım ileriye götürmek, bir çocuğun hayatını değiştirmek ve yüzünü gülümsetmektir. Genel anlamda  önce Kırıkkale kapsamlı yaptığımız çalışmalar ile tüm ülkenin kaderini değiştirmeyi hedef edinmeliyiz. Dış paydaşlarımızı harekete geçirecek siz olduğunuz için bu şehrin bakış açısını sizlerle birlikte değiştireceğimize inanıyorum. Öğretmenlik mesleği, aşk mesleğidir. Rollerine aşkla bağlı olanlar, sahnenin ölçüsünü bilmezler. Öğretmenlik rolünüze aşkla bağlanırsanız, nerde olursanız olun elde edemeyeceğiniz başarı yoktur.

Hedefimiz, çocukları sadece akademik anlamda başarılı kılmak değil, değerler eğitiminde, sosyal ve kültürel anlamda da bir yere götürmek, farklı olmalarını sağlamaktır. Ancak unutulmamalı ki öğrencinin gönlünü fethetmeyince hiçbir şey yapamayız. Her bir öğrenciyi yakından tanıyarak, onların yetenekleri doğrultusunda eğitim planlaması yapıp her çocuğun başarılı olmasını sağlamalıyız” dedi.

Her birim, kendi çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi verdi. Verimli bir çalışma olduğunu dile getiren Tüfekçi, bütün öğretmenlere teşekkür ederek başarılar diledi.

12-04-201812-04-201812-04-201812-04-2018

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.