KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’ in 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı...

Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’ in 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı...

    Öğretmenler taşıdıkları yükün bilinciyle asla yorulmayan fedakâr insanlardır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün  “Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.” sözü de, 15 Temmuzda yaşadıklarımız da, sorumluluğumuzun nedenli büyük bir o kadarda zorlu olduğunu anlamamıza kâfidir. Sınırsız bir fedakârlık ve sabır ile çalışan öğretmenlerimizin hakkını ödemek mümkün değildir.

 

       Başta; Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, hayatlarımıza dokunan, güzel ahlaklı iyi insanlar olmamıza vesile olan, ülkemizin sevgi çiçekleri olan çocuklarımızı yine eşsiz sevgisi ve özverisiyle  yetiştiren tüm öğretmenlerimizin ve öğretmen adaylarımızın öğretmenler gününü kutluyor, aramızdan ayrılan ve görevi başındayken şehit olan bütün öğretmenlerimizi rahmetle anıyor, emekli olan öğretmenlerimize  yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum.

  

                                                                           İsmail ÇETİN

                                                                              İl Milli Eğitim Müdürü

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.