Güzel Sanatlar Alanında Mesleki Eğitimin Kalitesinin Arttırılması Projesi İçin Yabancı Misafirlerimizi Ağırlıyoruz
![Güzel Sanatlar Alanında Mesleki Eğitimin Kalitesinin Arttırılması Projesi İçin Yabancı Misafirlerimizi Ağırlıyoruz](/meb_iys_dosyalar/2019_03/19161655_IMG-20190319-WA0035.jpg)
Milli Egitim Müdürlüğümüzün ortak olduğu "Güzel Sanatlar Alanında Mesleki Eğitimin Kalitesinin Arttırılması Projesi" kapsaminda Letonya´dan bir heyet ilimize geldi. İlimizde mesleki egitim alanindaki iyi uygulamalar hakkında incelemelerde bulunacak olan heyet Milli Egitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi´yi makamında ziyaret ettiler.
Heyet, Güzel Sanatlar Lisesi, Zübeyde Hanım MTAL, Bilim Sanat Merkezi ve diger MTAL´larda çalışma ziyareti düzenleyecek.