KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gelecek Sizsiniz KOP Öğrenme Merkezi Bilgilendirmesi

Gelecek Sizsiniz KOP Öğrenme Merkezi öğrencilerin kullanımına açılıyor.
Gelecek Sizsiniz KOP Öğrenme Merkezi Bilgilendirmesi

Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimi tarafından, Kop İdaresi Bölge Başkanlığından alınanı proje hibe desteği ile “Gelecek Sizsiniz Kop Öğrenme Merkezi” hizmete açılmıştır. Öğrenme Merkezinin ilk yılında sadece ortaokul 6. ve 7.sınıfa devam eden öğrenciler ile ortaöğretim 9. ve 10.sınıf öğrencileri faydalanabilecektir. Ayrıca atölyeleri egzersiz faaliyetleri adı altında aktif bir şekilde kullanmak isteyen öğretmenlerimize de öğrenme merkezimiz açık hale gelmiş bulunmaktadır.

Öğrenme Merkezi ile ilgili bilgilerin ve başvuru formlarının okul idaresi tarafından öğrencilere, velilere ve öğretmenlere en kısa zamanda duyurulması gerekmektedir. Okul idaresi sınıf rehber öğretmenlerine ekte yer alan bilgilendirmeleri yaptıktan sonra, öğrenme merkezi başvuru formlarını öğrencilere dağıtması önem taşımaktadır. Öğrenci velileri tarafından başvuruların alınması 19 Ekim 2018 mesai bitimine kadar devam edecektir.

Başvuru Formlarına ulaşmak için TIKLAYIN

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - YENİ VALİLİK BİNASI 0(318) 224 61 07 / 08 0(318 224 61 04 0(318) 222 01 33/44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.