KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“Flow on life – Outlook on life”HAYATA BAKIŞ HAYATA AKIŞ

“Flow on life – Outlook on life”HAYATA BAKIŞ HAYATA AKIŞ

 

 

 

İtalyaProjesi

 

İtalyaProjesi

 

 

2014-1-TR01-KA102-005261 Proje sözleşme numarası ile “Flow on life – Outlook on life”HAYATA BAKIŞ HAYATA AKIŞ projesine yerel ortak olarak katıldığımız projemizin ilk akışı olan İTALYA akışı tamamlanmış olup katılımcılar ülkemize dönmüşlerdir.

 

Erasmus + programı ve  IPA 4 hareketlilik çerçevesinde gerçekleştirilen projemizde proje sahibi  Zübeyde  Hanım  Mesleki Ve Teknik Anadolu  Lısesi, Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü,Yaylacık Mesleki Teknik Anadolu Lisesi ,Yenimahalle Mesleki Teknik Anadolu Lisesi Ve   Ankara Gölbaşı Zübeyde Hanım Mesleki Teknik Anadolu Lisesi’nden toplam 30 katlımcı İtalyanın Celano şehrinde okullarda inceleme, gözlem, bilgi belge ve doküman  paylaşımı elde etme şansı yakalamışlardır.

 

Projenin İkinci akışının tamamlanmasının ardından ülkemize uyarlama ve yaygınlaştırma faaliyetleri start alacaktır. Başarılı proje çalışmalarından ötürü proje sahibi  Zübeyde  Hanım  Mesleki Ve Teknik Anadolu  Lısesi Müdürü ve çalışma ekibine teşekkür ederiz.

 

                                                          İtalyaProjesiİtalyaProjesiİtalyaProjesi

 

 

İtalyaProjesiİtalyaProjesiİtalyaProjesiİtalyaProjesiİtalyaProjesiİtalyaProjesi

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                  

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.