KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fikirkale Öğretmenler Odası Projesi Kapsamında Öğretmenlerimiz ile Buluşmaya Devam Ediyoruz
![Fikirkale Öğretmenler Odası Projesi Kapsamında Öğretmenlerimiz ile Buluşmaya Devam Ediyoruz](/meb_iys_dosyalar/2019_10/17145102_MEB_7605.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, Yavuz Selim İlkokulunu ziyaret ederek, Fikirkale Öğretmenler Odası Buluşması kapsamında öğretmenlerimiz ile bir araya geldi.
Öğretmenlerimizin fikirlerini önemsediğini ve projelerini desteklediğini belirten Tüfekçi, eğitim-öğretim yılı içinde yapılacak çalışmaları değerlendirdi.