KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Fen Lisesi Öğrencilerimiz YGSde Derece Yaptı
Kırıkkale Fen Lisesinde YGS sınavında derece yapan öğrenciler İl Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’ i ziyaret etti.![Fen Lisesi Öğrencilerimiz YGSde Derece Yaptı](/meb_iys_dosyalar/2015_03/k_25135442_kirikkalefenlses014.jpg)
İl Milli Eğitim Müdürü ÇETİN; “Öğrencilerimizin yaptığı dereceler bizleri çok mutlu etti. Girecekleri sınavda da başarılı olacaklarına inanıyorum ve başarılarının devamını diliyorum ” dedi.
Kırıkkale Fen Lisesi Müdürü Nusret KILIÇ , “Okulumuzda Türkiye derecesi yapan ilk binde 3 öğrenci, ilk on binde de 62 öğrenci, ayrıca Türkiye 354.´sü yine okulumuzun öğrencilerindendir.” diye belirtti.