KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dereceye Giren Öğrencilerimiz, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi´yi Ziyaret Ettiler
![Dereceye Giren Öğrencilerimiz, Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi´yi Ziyaret Ettiler](/meb_iys_dosyalar/2019_03/26170816_IMG_20190326_164335_736.jpg)
Mehmet Akif Ersoy İlk ve Orta Okulu öğrencilerinden Güreşte Bölge Birincisi , Gülle Atmada Bölge Birincisi , 60 Metre Koşuda Bölge Dördüncüsü Olan Yaşar Balcı, Yüksek Atlamada Bölge İkincisi Olan Caner Balcı ile okul müdürü ve beden eğitimi öğretmeni, Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi´yi makamında ziyaret ettiler.
Sporcu öğrencilerimize madalyalarını takan Müdürümüz Tüfekçi, başarılarının devam etmesi temennilerinde bulundu.