ÇETİN, 23 Nisan törenine katılamayan öğrencimizi evinde ziyaret etti.
ÇETİN, 23 Nisan törenine katılamayan öğrencimizi evinde ziyaret etti.![ÇETİN, 23 Nisan törenine katılamayan öğrencimizi evinde ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2015_04/k_24104810_256.jpg)
İl Millli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN, evde eğitim hizmeti alan TOKİ Şehit Piyade Onbaşı Murat Sıtkı İlkokulu 2. sınıf öğrencisi Ömer Tuna GÜLTEKİN´ i ziyaret etti, 23 Nisan bayramını kutladı. Ailesi Ömer hakkında bilgiler verdi. ÇETİN " Gördüğüm kadarıyla Ömer oldukça akıllı, başarılı Maşallah. Egzersizlerini güzel, düzenli, gayretli ve cesaretle yapacak bir sonraki 23 Nisana beraber katılacağız inşallah, ben Ömer´ e güveniyorum" dedi. Küçük öğrencimiz Ömer Tuna, ziyaretin kendisini çok mutlu ettiğini, çok sevindirdiğini belirti. Yazdığı yazıları ÇETİN´ e gösterdi.
Daha sonra ÇETİN öğrencilerimize hediyeler verdi, aile ile bir süre daha sohbet etti.