KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beşir Atalay Anadolu İmam Hatip Lisesi Aşure Etkinliği
![Beşir Atalay Anadolu İmam Hatip Lisesi Aşure Etkinliği](/meb_iys_dosyalar/2019_09/13175208_IMG-20190913-WA0027.jpg)
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yusuf Tüfekçi, Beşir Atalay İmam Hatip Lisesi Aşure Etkinliğine katıldı.
Öğretmenler Odası Buluşması Projesi kapsamında öğretmenlerimiz ile bir araya gelen ve eğitim-öğretim faaliyetlerini değerlendiren Tüfekçi, ardından düzenlenen etkinlikte öğrencilere eşlik edip şiir okudu. Aşure dağıtımına yardım etti.