KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

AHİKA TARAFINDAN DESTEKLENEN BİLS(T)EM PROJEMİZ EN İYİ PROJELER ARASINDA

AHİKA TARAFINDAN DESTEKLENEN  BİLS(T)EM PROJEMİZ EN İYİ PROJELER ARASINDA

 

Ahiler Kalkınma Ajansı'nın (Ahika) destekleriyle Kırıkkale İl Özel İdaresi Bilim ve Sanat Merkezi tarafından yürütülen "BİLS(T)EM" projesi Ahika'nın son on yılda desteklediği en iyi projeler arasında seçildi. Bu kapsamda Ahiler Kalkınma Ajansı yetkililerinin katılımıyla Kırıkkale İl Özel İdaresi Bilim ve Sanat Merkezi'nde bulunan BİLS(T)EM proje atölyelerinde proje tanıtım röportajı gerçekleştirildi. Programa katılan İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Adnan ŞENER, "Yapılan bu proje sayesinde öğrencilerimize ve öğretmenlerimize Stem temelli eğitim imkânı sunulmuştur."  diyerek bu projenin eğitim ve öğretime katkılarının yanında küresel salgın sürecinde siperlik ve laparaskopik aparat üretimine sağladığı destekleriyle de başarısını ortaya koyduğunu belirtti; kurum müdürü Melike KAYABAŞI ÇINAR ve proje yürütücüsü Selçuk YURTOĞLU ile proje ekibini tebrik etti. Proje atölyelerinde incelemelerde bulunan Ahiler Kalkınma Ajansı yetkilileri de projenin hazırlanmasında katkısı bulunan Kırıkkale Millî Eğitim Müdürlüğü'ne ve Kırıkkale Bilsem proje ekibine teşekkür etti.

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.