KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğümüzde çalışan bayan personel için program düzenlendi.

8 Mart dünya kadınlar günü nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğümüzde çalışan bayan personel için program düzenlendi.

      Müdürlüğümüz toplantı salonunda düzenlenen programda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN “Millet olarak kadınlarımıza çok değer veriyoruz özellikle son on yılda bu konuda atılan adımlar malum.  Ayrıca şunu da belirtmeliyiz ki kadınlar dünyanın birçok yerinde mağdur. Savaşlarda en çok açıyı kadınlar ve çocuklar yaşıyorlar, şiddete maruz kalıyorlar, Bosna’ dan Myanmar’ a, Suriye’ den Doğu Türkistan’ a dünyanın neresinde olursa olsun sıkıntı ve acı içerisindeki tüm bayanlarımızın acılarının biran önce dinmesi dileğiyle hepinizin kadınlar gününü kutluyorum.” Şeklinde konuştu.

 

      Çeşitli ikramlarla devam eden programın sonunda Müdürlüğümüz bayan çalışanları; Kendilerine verdiği destekten dolayı başta Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN olmak üzere programı hazırlayanlara teşekkür ettiklerin belirttiler.


Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - Valilik Binası 0 (318) 224 61 04 / 224 61 06 / 224 61 07 / 224 61 08 / 222 01 33 / 222 01 44

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.