KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul/Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısının İkincisi, Valimiz Yunus Sezer Başkanlığında Gerçekleştirildi
![2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı Okul/Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısının İkincisi, Valimiz Yunus Sezer Başkanlığında Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_11/12114626_MEB_9404.jpg)
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı 2. Gurup Ortaokul (5-8. Sınıf) Okul/Kurum Müdürleri Değerlendirme Toplantısı, Valimiz Yunus Sezer'in başkanlığında İl Milli Eğitim Müdürümüz Yusuf Tüfekçi, Şube Müdürlerimiz ve Ortaokul Müdürlerimizin katılımları ile Valilik Makam Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.