KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Sayın Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı Diledi

İlimize yeni atanan öğretmenlerimizin oryantasyon eğitimleri tamamlandı. Müdürlüğümüz toplantı salonunda yapılan törende Valimiz Sayın Ali Kolat öğretmenlerimize sertifikaları ile birlikte birer çiçek takdim etti.
Valimiz Sayın Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı Diledi

            26.09.2014 tarihinde saat 10.00’da gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Kırıkkale Valisi Ali KOLAT “Sizlerin atanmanız sizler kadar aileleriniz ve bizleri de çok sevindirmiştir. Milli Eğitim Bakanlığının son 40 bin öğretmen ataması ile öğretmen sayısı 900 bine dayanmıştır. Bu durum hem istihdam hem de eğitimin gelişmesi bağlamında son derece önemlidir. Değerli arkadaşlar siz çok önemlisiniz. Bunun farkında olan bizlerinde okula yeni başlayan, devam eden öğrencileri, yakınları var. Ailelerce çocuğun okula alışması, öğretmenini sevmesi, öğretmeninin ona davranışının nasıl olacağı son derece önemsenmektedir. Bunun farkında olacağınızı biliyorum. Sizler enerji dolu, gözleri ışıl ışıl genç kardeşlerimiz olarak değerli hizmetlerde bulunacaksınız. Kapımız her zaman size açıktır. Hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

 

Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN de yeni öğretmenlerimize “Bugün aramıza katılan genç arkadaşlarımız ile daha güçlüyüz. Hepinizi,  başarılı bir eğitim hayatının ardından zorlu KPSS engelini aşarak buraya kadar gelebildiğiniz için kutluyor, hoş geldiniz diyorum. Artık öğrenci sıralarında değil, öğretmen kürsüsündesiniz. Ancak siz gene de öğrenci sıraları ile bağınızı sağlam tutun, siz öğrencilerimize nesil olarak en yakın meslektaşlarımızsınız. Bugünün öğrencileri yirmi yıl önceki öğrencilerden çok farklı, ilgileri farklı, eğlenceleri farklı,  neredeyse dilleri bile farklı. Onlarla iletişim kurmada,  onları anlamada, yardımcı olma noktasında siz daha avantajlısınız. Her öğrencinizin ayrı bir birey olduğunu, kendi dünyasında çok değerli olduğunu unutmayın, onlara bu değeri verdiğinizi gösterin. Ayrıca göreve yeni başladığınız için kendinizi yalnız hissetmeyin. Yalnız değilsiniz.” dedi.

 

Tören Vali Ali KOLAT ve Milli Eğitim Müdürü İsmail ÇETİN’in sertifika dağıtımı ve çiçek sunumu ile sona erdi. 

 

Valimiz Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı DilediValimiz Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı DilediValimiz Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı DilediValimiz Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı DilediValimiz Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı DilediValimiz Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı DilediValimiz Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı DilediValimiz Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı DilediValimiz Ali KOLAT Yeni Göreve Başlayan Öğretmenlerimize Çiçek Verip Başarı Diledi            

 

 

 

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - YENİ VALİLİK BİNASI 0(318) 224 61 07 / 08 0(318) 222 01 33/44 ESKİ MEM BİNASI 0(318) 224 61 04 0(318) 224 26 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.