KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Norveç ve Alman Öğrenciler Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

İlimiz Merkez Atatürk Ortaokulunun 2013 Ulusal Teklif Çağrısı döneminde kabul edilen Hayat Boyu Öğrenme Programları, Comenius Okul Ortaklık Projeleri kapsamında, İlimize Norveç ve Almanya’dan öğrenci ve öğretmenler geldi.
Norveç ve Alman Öğrenciler Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

 

İlimiz Merkez Atatürk Ortaokulunun 2013 Ulusal Teklif Çağrısı döneminde kabul edilen Hayat Boyu Öğrenme Programları, Comenius Okul Ortaklık Projeleri kapsamında, 22-26 Eylül tarihleri arasında ilimize; Norveç ve Almanya’dan öğrenci ve öğretmenler geldi.

Proje toplantısının yapılmasının ardından Müdürlüğümüz Toplantı Salonunda öğrenci ve öğretmenlere bir de ebru sanatı workshop’u düzenlendi.

Etkinliklerin ardından Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN’i yabancı öğrenciler makamlarında ziyaret ederek proje hakkında bilgi verdiler. 

 

Proje Konusu : Yöremizin Ünlü İnsanları ve Bu kişilerin Bize Kattığı Değerler.

Seçilen ünlü kişilerimiz : Mevlana, Rahmi PEHLİVANLI, Hacı Bektaşi VELİ, Neşet ERTAŞ

 

Norveç ve Alman Öğrenciler Müdürlüğümüzü Ziyaret EttilerNorveç ve Alman Öğrenciler Müdürlüğümüzü Ziyaret EttilerNorveç ve Alman Öğrenciler Müdürlüğümüzü Ziyaret EttilerNorveç ve Alman Öğrenciler Müdürlüğümüzü Ziyaret EttilerNorveç ve Alman Öğrenciler Müdürlüğümüzü Ziyaret Ettiler

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - YENİ VALİLİK BİNASI 0(318) 224 61 07 / 08 0(318) 222 01 33/44 ESKİ MEM BİNASI 0(318) 224 61 04 0(318) 224 26 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.