KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN´in Sulakyurt İlçesi Ziyareti

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN ilimize Eylül 2014 atanarak, göreve yeni başlayan öğretmenlerimizi okullarında ziyaret etti.
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN´in Sulakyurt İlçesi Ziyareti

            Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İsmail ÇETİN ilimize Eylül 2014 atanarak, göreve yeni başlayan öğretmenlerimizi okullarında ziyaret etti.

Milli Eğitim Müdürümüz İsmail ÇETİN 2.10.2014 Perşembe günü gerçekleştirdiği Sulakyurt gezisinde İlçe Kaymakamı Sayın Harun KAZEZ ve Belediye Başkanı Sayın İsmail BİLDİK’i makamlarında ziyaret etti.

Daha sonra Sulakyurt ilçesi İmamoğlu Çeşmesi Köyü İlkokulu’na geçen ÇETİN, burada okul yönetici ve öğretmenleri ile görüştü. Bu okulda göreve yeni başlayan Sosyal bilgiler öğretmeni Ahmet Sinan DOĞANLI’ya bir ihtiyacı olup olmadığını soran ÇETİN’e teşekkür eden çiçeği burnundaki öğretmenimiz; “Bir hafta içinde Valimiz ile bir kez, Milli Eğitim Müdürümüz ile de iki kez bir araya gelmiş bulunuyoruz. Bu Kırıkkale’de eğitime verilen önemi göstermektedir. Herhangi bir sıkıntımız yoktur. Kırıkkale’ye atandığım için kendimi çok şanslı hissediyorum dedi”

 

İmamoğlu Çeşmesi Köyünden ilçe merkezine geçen Milli Eğitim Müdürü ÇETİN Sulakyurt merkezindeki okullarda incelemede bulundu.   Öğretmenlerimizin hem mesleğe hem de okullarına uyum sağlamaları hususunda her türlü desteği kendilerine verdiklerini, ilçenin eğitim sorunları ile de yakından ilgilendiklerini belirtti. 


Sulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe ZiyaretiSulakyurt İlçe Ziyareti

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - YENİ VALİLİK BİNASI 0(318) 224 61 07 / 08 0(318) 222 01 33/44 ESKİ MEM BİNASI 0(318) 224 61 04 0(318) 224 26 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.