KIRIKKALE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KIRIKKALE GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSELERİ ÖĞRETMENİ SEÇİMİ UYGULAMA SINAVI EK-5 DEĞERLENDİRME SONUÇ LİSTELERİ

KIRIKKALE GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSELERİ  ÖĞRETMENİ SEÇİMİ UYGULAMA SINAVI EK-5 DEĞERLENDİRME SONUÇ LİSTELERİ

 

KIRIKKALE GÜZEL SANATLAR VE SPOR LİSELERİ  ÖĞRETMENİ SEÇİMİ UYGULAMA SINAVI EK-5 DEĞERLENDİRME SONUÇ LİSTELERİ

KIRIKKALE SPOR LİSESİ BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ SEÇİMİ UYGULAMA SINAVI
 DEĞERLENDİRME FORMU (EK- 5) SONUÇ LİSTESİ
Sıra No Adı Soyadı Alanı Görev Yeri  Değerlendirme Formu Puanı Uygulama Sınavı Durumu
1 Emin Tutumlu Beden Eğitimi Şehitler Ortaokulu 33,30 Katılıyor
3 Rahmi Çağatay Ersoy Beden Eğitimi Atatürk Ortaokulu 28,90 Katılıyor
2 Yıldırım Kangalgil Beden Eğitimi Güzel Sanatlar Lisesi 27,90 Katılıyor
4 Hüseyin Çiçek  Beden Eğitimi Beşir Atalay And. İmam Hatip Lisesi 24,50 Katılıyor
5 Eren Demirbaş Beden Eğitimi Delice Büyük Avşar Ortaokulu 13,00 Katılıyor
KIRIKKALE GÜZEL SANATLAR LİSESİ MÜZİK ÖĞRETMENİ SEÇİMİ UYGULAMA SINAVI 
DEĞERLENDİRME FORMU (EK- 5) SONUÇ LİSTESİ
Sıra No Adı Soyadı Alanı Görev Yeri  Değerlendirme Formu Puanı Uygulama Sınavı Durumu
1 Doğaç Kürşat Eroğlu Müzik Kırıkkale İl Özel İdaresi Bilim ve Sanat Merkezi 26,80 Katılıyor
2 Sevim Gözaydın Müzik Akşemsettin Ortaokulu 14,80 Katılıyor
3 Seda Şimşir Müzik Mehmet Varlıoğlu Ortaokulu 13,00 Katılıyor
4 Elmas Kaybal Müzik Sulakyurt Cumhuriyet Ortaokulu 8,80 Katılıyor
KIRIKKALE GÜZEL SANATLAR LİSESİ GÖRSEL SANATLAR  ÖĞRETMENİ SEÇİMİ UYGULAMA SINAVI 
DEĞERLENDİRME FORMU (EK- 5) SONUÇ LİSTESİ
Sıra No Adı Soyadı Alanı Görev Yeri  Değerlendirme Formu Puanı Uygulama Sınavı Durumu
1 Serdar Demircan Görsel Sanatlar Kırıkkale İl Özel İdaresi Bilim ve Sanat Merkezi 34,60 Katılıyor
2 Ayşegül Saluk Görsel Sanatlar Ahmet Taner Kışlalı Ortaokulu 32,60 Yeniden Atama
3 Özdem Duman Görsel Sanatlar Namık Kemal Ortaokulu 25,40 Katılıyor
4 Emel Arıcan Görsel Sanatlar Keskin Vakıfbank Gaffar Okkan Ortaokulu 23,50 Katılıyor
5 Barbaros Yüceer Görsel Sanatlar Kırıkkale İl Özel İdaresi Bilim ve Sanat Merkezi 20,80 Katılıyor
6 Banu Gövdeli Görsel Sanatlar Kırıkkale Özel Eğitim ve Uygulama Merkezi 20,70 Katılıyor
7 Halide Gök Görsel Sanatlar Balişeyh TOKİ Şehit Gazi Gürsoy Ortaokulu 10,90 Katılıyor
8 Kübra Çanga Görsel Sanatlar Sulakyurt Cumhuriyet Ortaokulu 8,20 Katılamıyor

Fabrikalar Mah. Ulubatlı Hasan Cad. B Blok No39 71100 Merkez/KIRIKKALE - YENİ VALİLİK BİNASI 0(318) 224 61 07 / 08 0(318) 222 01 33/44 ESKİ MEM BİNASI 0(318) 224 61 04 0(318) 224 26 48

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.